Сьогодні в рамках Національного тижня читання працівники Казанківської публічної бібліотеки провели презентацію дитячої літератури під назвою "Читання - краще навчання" для учнів 4 класу Казанківської гімназії №1 (класний керівник Кот О.М.).
Сьогодні знайомимо вас з книгою від Українського інституту книги, яка для багатьох із нас стала дзеркалом власного досвіду останніх р...