12 лютого в районному музеї відбулася інформаційна година «Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі», підготовлена працівниками музею та Публічної бібліотеки. На захід своїх вихованців привели керівники гуртків будинку художньої творчості учнів В.Г.Матвієвич та О.А.Крижановська.
Організатори заходу розповіли про події, які відбувались під час Революції Гідності шість років тому, про відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Затамувавши подих, школярі дивилися відеоролики про події на Майдані. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв, яких українці називають Небесною Сотнею.






