З 1 по 30 листопада за ініціативи Міністерства цифрової трансформації в Україні проходить Місяць цифрової грамотності.
Цифрова грамотність – здатність безпечно та ефективно використовувати сучасні цифрові технології в навчанні, в роботі та особистісному розвитку.
Долучаємось до масштабної інформаційної кампанії, щоб надихнути жителів громади на набуття цифрових навичок.