Щороку, починаючи з 1998 року в Україні, в третю суботу квітня, відзначається День довкілля, День навколишнього середовища. Святкування Дня довкілля тісно переплітається з святкуванням Дня Землі, який припадає на 22 квітня.
Тож з нагоди цих свят, працівниками Публічної бібліотеки Казанківської селищної ради, для учнів 4-б класу ЗЗСО №1 організовано та проведено пізнавально-виховний захід «Екологічний бумеранг: «Довкілля з користю».
Бібліотечні працівники говорили з дітьми про довкілля, той дім природи, у якому живуть люди, тварини і рослини, про те, що до природи треба ставитись дуже обережно і дбайливо, адже недбале відношення завжди дає про себе знати, обертається великою загрозою всім живим істотам, які заселяють нашу планету, і в першу чергу людям. І саме на нас лежить відповідальність за збереження природи Землі.