Напередодні Дня української писемності та мови працівниками публічної бібліотеки було організоване медіавіконце «Відчуй смак української мови» для учнів 3-б класу ЗЗСО №1.
Кожна епоха приносить свої винаходи та відкриття. Найбільшим винаходом людства було письмо. Саме завдячуючи письму люди збагнули світ і своє місце в ньому.
Цікаву та пізнавальну інформацію отримали діти на заході. Здійснивши віртуальну мандрівку в сиву давнину, дізнались про перші спроби письма, про різні схематичні зображення предметів, подій та явищ, про виникнення латинського алфавіту, про кирилицю та глаголицю, основоположниками яких були великі просвітителі слов’ян – брати Кирило та Мефодій, вони і стали основоположниками слов’янської азбуки.



